Мережу “підірвала” ранкова заява про Зеленського!

0

У річницю дебатів між тоді ще кандидатами в президенти Володимиром Зеленським та Петром Порошенком українці поділилися своїми думками про те, що трапилося


19 квітня 2019 роки два кандидата в президенти прибули на НСК «Олімпійський» для проведення передвиборних дебатів. Спостерігати за ними прийшли тисячі людей. З ідеєю проведення дебатів в такій нетривіальній формі виступив сам Зеленський. Тоді саме він зажадав, щоб дискусія проходила не в телестудії, а на стадіоні, в присутності всіх охочих журналістів та каналів. Порошенко відповів на його пропозицію фразою: «Стадіон – так стадіон».

Під час виступу Зеленський озвучив Порошенку «ряд претензій від народу».

«Як так вийшло, що Україна найбідніша країна Європи при найбагатшому президенті? Я не ваш опонент, я ваш вирок », – заявив він.

У відповідь Порошенко дорікнув кандидата в незнанні обов’язків глави держави.

Після цих дебатів Зеленський виграв вибори. Вчора вранці українці поділилися думками з приводу цієї події.

«Рік тому сталася цікава подія. Дебати. Володимир Зеленський знищив Президента Порошенка на очах у всієї країни. І став на коліна перед власним народом. Пройшов рік, було багато гарного і поганого. Але все ще попереду. Мир нам », – написав з цього приводу в Твіттері блогер під ніком« Думки Глави ОП ». Під його публікацією негайно з’явилися позитивні коментарі.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я