Меркель була незадоволена! Спливли нові подробиці переговорів Зеленського з Путіним у Парижі!

0

На “нормандському саміті” в Парижі лідери Франції і Німеччини були не готові до того, що українська сторона стане пропонувати зміни в чорновий варіант фінального комюніке. Про це розповів учасник української делегації Олексій Резніков в інтерв’ю LB.ua, передають Патріоти України.

Відповідаючи на питання про те, що канцлер Німеччини Ангела Меркель була нібито дуже незадоволена після двосторонньої зустрічі з президентом Володимиром Зеленським, Резніков повідомив, що сам він на цій зустрічі не був присутній. У той же час, європейські дипломати висловились щодо того, що вони очікували іншого формату переговорів, з заготовленим заздалегідь результатом.

“Мої французькі колеги сказали, що їх лідери звикли трохи до іншого формату. Вони кажуть: “Як це може бути?”. Лідери звикли, що все заздалегідь обговорено, що у них є попередній якийсь чорновий варіант. Вони вважали, що комюніке вже заздалегідь було обговорено”, – зазначив Резніков.

За його словами, українська сторона вважала інакше і виходила з необхідності обговорювати ряд проблем. “І що навіть якщо їхні політичні радники в чорновому варіанті щось написали, це не означає, що ми з цим згодні. Тому що мета Володимира Зеленського була говорити, обговорювати і знаходити рішення. І він базові речі – як то первинність кордону або виборів , – поставив на обговорення і до порядку денного”, – підкреслив парламентар.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я