Метеоролог розповіла, якою буде погода в Україні восени і взимку!

0

Літо в Україні може протривати на місяць, а осінь буде дуже теплою через зміни клімату в нашій країні. Такий прогноз озвучила начальник відділу агрометеорології Укргідрометцентру Тетяна Адаменко. Таакже за словами експерта, українців знову чекає аномально тепла зима, цей сезон навряд чи буде дуже холодним і суворим.

“Осінь буде вже традиційно тепліше, ніж звичайно. Літо триватиме до кінця вересня. Імовірність того, що зима буде суворою – менше десяти відсотків. Відлиги і невеликі морози, крижані дощі будуть змінювати один одного”, – розповіла Адаменко УНІАН.

Через зміни клімату спека і посуха стають все більш катастрофічними для України. Зараз в Україні періоди сильної спеки змінюються рекордними зливами, почастішали смерчі. За її словами, такі стихії можна назвати кліматичних шоком.

“Дуже багато зараз екстремальних погодних явищ. Вони і раніше спостерігалися, але тепер повторюються частіше, нехарактерні для свого розвитку сезону і не в властивих їм територіях”, – додала Адаменко.

Також метеоролог пояснила, чому в Україні стало більше кліщів, це теж пов’язано зі змінами клімату.

“Температурні умови зими цим паразитам дають можливість безболісно пройти холодний період і дуже рано вийти зі сплячки. Ми робили аналіз для житомирських лісівників, де масово гине дуб від навали жуків-короїдів. Дослідження температурних режимів, якими обмежується тривалості життя цих жуків, показали, що вони тепер встигають зробити набагато більше популяцій, ніж по біологічної нормі. тобто, їх кількість, в умовах підвищення температури, збільшується в рази. Це стосується і кліщів “, – резюмувала експерт.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяНастоянка з малинового листя! Заспокоює нерви, лікує захворювання серця, бронхіальну астму, загоює рани й висипання!
наступна статтяГривня прискорила своє падіння! Курс валют на 18 липня!