“Мільйонер і колишній СБУшник”! Рябошапка відзначився гучним призначенням. “Нові” обличчя закінчились?

0

Колишній перший заступник голови Служби безпеки Віктор Трепак, який за роки роботи на цій посаді відзначився неймовірним збагаченням, у вівторок, 8 жовтня, став заступник голови ГПУ.

Сьогодні на сайті генеральної прокуратури з’явилася інформація про підписання Русланом Рябошапкою указу про призначення зашкваренного СБУшника на топову посаду.

Трепак працював в СБУ з 2000-го року, де пройшов швидкий шлях від рядового оперативника до керівника. У 2015-2016 році він очолював скандальне управління “К”, що займається боротьбою з корупційними злочинами. При цьому збагачувався на цій посаді він занадто стрімко, щоб можна було говорити про чесний заробіток.

Антикорупціонер став відомий тим, що ловив так званих “діамантових прокурорів”, але потім злив їх справу. Крім того, Трепак передавав НАБУ “комірну книгу Партії регіонів”. Правда, не для упіймання злочинців, а для використання  інформації, яка знаходилася в ній для підігрування американським політикам напередодні виборів президента.

Згідно е-декларації, сам Трепак володіє лише чвертю квартири в Києві, тоді як на його дружину записані квартира у Львові, будинок в Сокільниках Львівської області, 25% в київської квартири, а також чотири земельні ділянки у Львівській області.

За минулий рік звільнений з СБУ генерал заробив більше 3 мільйонів. І лише 37 тисяч гривень з цієї суми припали на зарплату в академії СБУ і Львівського національного університету імені Франка.

У банку у нового заступника генпрокурора півтора мільйона гривень, 18 тисяч євро і 25 тисяч доларів. Готівкою Трепак зберігає 58 тисяч доларів, 47 тисяч євро і 300 тисяч гривень.

Джерело

Загрузка...