Мільйони українців залишаться без ТБ після свят! А все через…

0

З’явилася інформація про те, хто залишиться без ТБ після свят. Така проблема торкнеться шість мільйонів сімей.

Про це повідомляють Вести.

Кожен день на екранах телевізорів з’являється попередження, що з нового року супутникове телебачення припиняє свою роботу. Тепер для перегляду ТБ доведеться заплатити.

Кінцевим результаті вітчизняні канали втратять своїх глядачів, а саме населення буде дивитися російські канали і дізнаватися інформацію звідти.

Кодування супутникових каналів відбудеться 20 січня 2020 року о третій годині ночі. Ці заходи спрямовані на боротьбу з піратством і розвинути ринок платного ТБ.

Існує інформація, що дана проблема торкнеться від 4 до 6 мільйонів громадян України. телевізійники повідомляють, що половина з них мають намір купити спеціальний пристрій, що розкодує вітчизняні канали і тоді можна і далі продовжувати дивитися улюблені телепередачі.

Але не все населення може дозволити собі таку розкіш. Особливо це стосується пенсіонерів, які не мають можливості платити за можливість дивитися українське ТБ, а ще жителі сіл, для яких супутникова антена єдина нитка, що пов’язує їх з миром.

Багато дуже шкодують, що не зможуть додивитися улюблені серіали, інші не дуже страждають з цього приводу, адже їх улюблені канали російські, а з ними нічого не трапиться.

Як відомо в Національній Раді, що стосуються телебачення і радіомовлення, побоюються, що блокування вітчизняних каналів може вплинути на національну безпеку через те, що користувачі будуть дивитися лише російські канали. Але представники медіагруп дали їм раду займатися розвитком державних каналів.

Однак не все так погано. Більшість новинних каналів залишаться на екранах. Заблокується лише 23 каналу з 80.

Телевізійники розповідають про виходи з ситуації, що склалася. Найпростішим буде поміняти супутник на супутник. Для цього варто замінити старий приймач новим. Якщо антена є, то міняти її не доведеться, якщо немає, доведеться звернутися за допомогою до фахівців.

У магазини вже завозять сет-топ-бокси. Для установки потрібно викликати майстра, він все налагодить, потім потрібно вибрати пакет телеканалів і внести плату, від 49 до 249 гривень. Сам пристрій коштує від 1099 гривень.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я