Міністерство хаосу і брехні! З МОЗ звільняється вся команда через неадекватне керівництво!

0

Керівник директорату стратегічного планування та євроінтеграції Міністерства охорони здоров’я Ірина Литовченко планує звільнитися з відомства майже з усією своєю командою. Причиною стали розбіжності з вищим керівництвом.

Про масове звільнення вона повідомила на своїй сторінці в Facebook. За її словами, мова йде як мінімум про десяти працівників, передає Обозреватель.

“Вони перейшли кордон, яку я для себе ставила. До кінця року я залишу міністерство разом практично з усією своєю командою. Причина – ціннісні і світоглядні розбіжності, які роблять неможливою подальшу роботу в Міністерстві охорони здоров’я.

Як зазначила Литовченко, останньою краплею стали події 5 грудня, коли новопризначена держсекретар Міністерства охорони здоров’я наказала системним адміністраторам сайту міністерства прибрати з нього абсолютно всі згадки про попередню політичну команду – новини, фото, відео.

Про це повідомили і у внутрішньому чаті працівників відомства, і доручення виконали. А вже ввечері надійшло інше.

“Розмістити на Фейсбуці міністерства антіфейковое повідомлення. Нібито стався технічний збій і все новини з сайту зникли випадково … Це відверта брехня, про яку знає все міністерство”, – додала Литовченко.

А вже вранці наступного дня її “добили офіційним” повідомленням про технічних роботах на сайті, яке повісили з вчорашньою датою. За її словами, це не перша спроба підставити своїх підлеглих і прикрити черговий свій проступок “поганими державними службовцями”.

Саме тому, зізналася Литовченко, вона не збирається заходити в складну реформу країни з таким керівництвом, яке замість підтримки і побудови команди думає тільки про власний кріслі.

“Це було б прикрим самогубством. Працювати з тим, хто змушує тебе брехати країні – це приниження власної гідності і професіоналізму”, – додала чиновник.

Вона підкреслила, що останнім часом у МОЗ відбувається постійний хаос. Паралельно ж відомство обростає все більшою кількістю “персонажів з неоднозначною репутацією”.

В кінці ж зазначила, що керівництво МОЗ не змогло вигнати її команду силою, погрозами або залякуванням, але йому це вдалося “своєю тупістю і підлістю”.

“Ми не можемо більше терпіти постійні приниження і неадекватність того, що тут проходить … Шкода, що прем’єр-міністр, незважаючи на всі сигнали, продовжує вірити брехні про” продовження реформи “. Сподіваюся, у нас ще буде можливість повернутися і зробити ті зміни, яких заслуговує народ України “, – підсумувала Литовченко.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я