Монетизація субсидій! Пільги українцям будуть виділяти по-іншому!

0

У п’ятницю, 13 грудня, заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко розповів про те, що пільговики зможуть змінювати форму отримання субсидії в будь-який період.

Про це пишуть podrobnosti.

“Міністерство зараз ініціює внесення змін до порядку надання пільг у грошовій формі для того, щоб дати можливість пільговикам не тільки до 15 жовтня змінювати форму отримання субсидій, а робити це в будь-який період опалювального сезону”, – сказав він.

Ухвалення таких змін дозволить пільговику в будь-який період змінити форму надання пільги, якщо з якихось причин постачальник послуг несвоєчасно і неякісно виконує свою функцію.

“На сьогоднішній день цей проект постанови проходить процедуру узгодження з центральними органами виконавчої влади, ми пропонуємо, щоб з 1 січня 2020 го ті пільговики, які хочуть перейти на готівкову форму (надання пільг – ред.), Могли це зробити в будь-який момент” , – зазначив заступник міністра.

З жовтня з’явилися два варіанти отримання субсидій – в готівковій та безготівковій формі.

Готівкова має на увазі можливість відкриття рахунку в будь-якому з уповноважених банків або отримувати гроші у відділеннях Укрпошти. Раніше Ощадбанк був єдиною установою, куди перераховувалися субсидії.

Також в жовтні Кабмін збільшив розмір базової норми плати за послуги ЖКГ для одержувачів субсидій з 15% до 20% із середньомісячного сукупного доходу домогосподарства. Нововведення вступить в силу з 1 травня 2020 року.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що в 2019 році і в 2020 році принцип оформлення субсидій залишиться незмінним.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я