“Можна я вже відповім?” Зеленський “поскандалив” з журналістом під час прес-марафону! Попустив на землю!

0

Президент України Володимир Зеленський кілька разів перебив журналіста, коли той ставив питання про кадрові рішення й обрання знайомих. Це сталося під час прес-марафон 10 жовтня.

Публікуємо діалог журналіста LIGA.net Юрія Смирнова і голови держави:

Юрій Смирнов: Питання про кадрову політику нової влади. Я не буду згадувати про члена антинаркотичної асоціації та чоловіка головного бухгалтера “95 кварталу” і стрімкі кар’єрні успіхи в головному управлінні розвідки одразу після вашого призначення, точніше виборів.

Володимир Зеленський: Дуже круто, коли журналіст каже: “Я не буду згадувати” і згадує.

Юрій Смирнов: Зупинюся на одному прикладі. Щодо голови оборонного комітету та депутата ВР від “Слуги народу”. Це чоловік вашої однокласниці, я думаю ви знаєте. Справа в тому, що він не ходить на засідання Ради, це офіційна статистика і не ходить на засідання комітету, це в країні, яка в стані війни, голова оборонного комітету.

Володимир Зеленський: Давайте я вам відповім!

Юрій Смирнов: Ні, я задам питання, і потім.

Володимир Зеленський: Ні, так ви ж кажете.

Юрій Смирнов: Ні, питання не було ще.

Володимир Зеленський: Так а навіщо ця інформація?

Юрій Смирнов: Це для питання.

Володимир Зеленський: Так давайте я вам, можна?

Юрій Смирнов: Ні! Я завершу, добре?

Володимир Зеленський: Не дозволяєте мені?

Юрій Смирнов: Ні!

Володимир Зеленський: А, ну вибачте, тоді діалог не вийшов.

Юрій Смирнов: Чи не вважаєте ви, що не завжди треба йти за принципом “я довіряю і я знаю людину”, а все-таки оцінювати професійні якості людини. І чи не загрожують ці призначення та обрання безпеці України? І невеличке уточнення.

Володимир Зеленський: Можна відповідати чи не можна? А, ну давайте!

Юрій Смирнов: Чи буде ваша команда змінювати “зелений тариф”? Якщо так, то яким саме чином?

Володимир Зеленський: По-перше, жодного засідання комітету Олександр Завітневич, якого я знаю ще до того, як він став чоловіком дівчини, з якою я навчався, яка є доктором психологічних наук, яку я не бачив дуже багато років, через те, що вона поїхала з Кривого Рогу і закінчила інститут міжнародних відносин.

До речі, я б хотів, щоб і вона зі мною працювала, але Олександра Завітневича я знав окремо. Вони познайомилися в університеті, він військовий. Він закінчив військове училище. Що стосується його, він професійна людина. Ми дійсно знайомі дуже багато років. Я дійсно йому довіряю, він не пропустив жодного засідання.

Юрій Смирнов: Але це не правда!

Володимир Зеленський: Можна я відповім? А тепер ви поїдете в лікарню, де він ледь не вмер, тому що в нього стався інфаркт. Після цього він пропустив всі засідання. Тому, коли я вам кажу як людина з людиною і кажу: “Можна я вам відповім?”, ви кажете “Ні! Дослухайте!”

Юрій Смирнов: Вибачте, я не знав цього.

Володимир Зеленський: ну от бачите, ви повинні це знати.

Джерело

Загрузка...