“Можу тільки поспівчувати Зеленському”: Леонід Кравчук виступив з розrромнимu словами

0

Леонід Кравчук зробив гучну заяву про Володимир Зеленського.

Я ЗНАЮ, ЩО ТАКЕ БУТИ ПРЕЗИДЕНТОМ. МОЖУ ТІЛЬКИ ПОСПІВЧУВАТИ ЗЕЛЕНСЬКОМУ. ЦЕ БЕЗСОННІ НОЧІ, ПОСТІЙНА НАПРУГА, ВЕЛИЧЕЗНИЙ ОБСЯГ ІНФОРМАЦІЇ, НЕОБХІДНІСТЬ ПРИЙМАТИ ШВИДКІ РІШЕННЯ. А ТУТ ВІН ЩЕ КРОКУ НЕ ЗРОБИВ, А ПІД ОФІСОМ ПРЕЗИДЕНТА ВЖЕ СТОЯТЬ НАМЕТИ. НУ МОЖЕМО МИ БУТИ РОЗУМНІШИМИ?

ВИ НЕ ЗРОЗУМІЄТЕ ПОЧУТТЯ ЛЮДИНИ, ЗА ЯКУ ПРОГОЛОСУВАЛО 13,5 МІЛЬЙОНА ВИБОРЦІВ, А ЯКАСЬ ГРУПА ЛЮДЕЙ ЙОМУ КРИЧИТЬ, ЩО ВІН КАПІТУЛЯНТ. ОДНАК ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ВОНИ ЗРОЗУМІЛИ, ЩО ЖОДНОГО НАТЯКУ НА ТЕ, ЩО ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПОСТУПИВСЯ НАЦІОНАЛЬНИМИ ІНТЕРЕСАМИ, НЕ БУЛО І НЕМАЄ, ЛЕГКО ЗГОРНУЛИ СВОЇ НАМЕТИ І ПІШЛИ. І НІХТО НАВІТЬ НЕ ВИБАЧИВСЯ …

ОСЬ МИ З ВАМИ РОЗМОВЛЯЄМО НАПЕРЕДОДНІ МОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ. 86 РОКІВ – ЦЕ ЧИМАЛИЙ ВІК. КАЖУТЬ, СОЛІДНИЙ. Я ЧАСТО ЗГАДУЮ ІСТОРІЮ СВОЄЇ РОДИНИ, СВОЇ КРОКИ ВІД ТОТАЛІТАРИЗМУ І БІЛЬШОВИЗМУ ДО УКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, ПРО ТЕ, ЯК ПОТРІБНО БУЛО ЛАМАТИ СЕБЕ І ПЕРЕОСМИСЛЮВАТИ СВІТОГЛЯД. СКАЖУ, ЩО ВСІЛЯКЕ НЕТОЧНЕ, АБО НЕПРОДУМАНЕ, АБО – НАЙГОЛОВНІШЕ! – ТЕ ЩО НЕ СПИРАЄТЬСЯ НА ФАКТИ, ДУЖЕ БОЛЯЧЕ РАНИТЬ. ПОВІРТЕ. НЕ КОЖНА ЛЮДИНА ЗДАТНА НА ТАКЕ НЕ РЕАГУВАТИ.

ТОМУ Я ХОТІВ БИ ОДНОГО. ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ В ГОДИНИ «Х», В МОМЕНТИ ІСТОРИЧНИХ ДІЙ, КОЛИ ВІД ОДНОГО СЛОВА ЗАЛЕЖИТЬ, БУТИ ЧИ НЕ БУТИ, ЗАВЖДИ ВІДЧУВАВ ПІДТРИМКУ СВОГО НАРОДУ.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я