“Ми обмежені в часі”! Разумков розповів про плани Ради!

0

Над чим передусім мають попрацювати народні депутати на позачерговій сесії, розповів голова Верховної Ради Дмитро Разумков у коментарі телеканалу “Україна 24”.

“Багато законів, які потрібно приймати, як то кажуть, “на вчора”. Визначити, які з них більш-менш принципові, дуже важко. Будуть виходити ініціатори позачергової сесії. Ми також обмежені в часі, тому що можна й сто законів відправити на позачергову сесію, але це займе незрозуміло скільки часу. Я думаю, що за день більше 20 законів або постанов пройти дуже складно”, — сказав він.

Разумков розповів, що іноді відбуваються суперечки про те, що насамперед потрібно виносити на порядок денний.

“Другий аспект — це терміни та термінові питання, які стоятимуть перед тими чи іншими комітетами. На завтрашньому засіданні багато різних законопроєктів, постанов, скасувань постанов від різних фракцій і комітетів. Я думаю, що кожен з них буде відстоювати (своє – ред.).

Доводиться вступати в дискусії щодо порядку денного. Щось я пропоную, щось колеги. Ви бачите такі дискусії на засіданнях погоджувальної ради. Сказати, що це буває часто, неправильно, але таке буває”, — розповів він.

Раніше в “Слузі народу” оцінили шанси партії на наступних виборах.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяСтарша жіночка не дозволuла солдату сістu. Те, що сталося далі – безцінно!
наступна стаття“Усі винні понесуть відповідальність”! Зеленський звернувся до українців!