“Ми знову біля розбитого корита”! Відомий юрист розсекретив план Гонтаревої!

0

Міжнародний валютний фонд не допустив розслідування в Україні діяльності екс-голови Нацбанку Валерія Гонтаревої.

Як передає Politeka, про це розповів директор юридичної компанії «Амбер» Семен Ханін в передачі «Сніданок юриста».

«Гонтареву, Ворушиліна і Порошенка абсолютно в цинічний спосіб захищає МВФ. І наш парламент, наш президент дуже швидко піддалися цьому впливу», – заявив Ханін.

Він підкреслив, що представники попередньої влади так і не понесли покарання.

«Виникає непрохана думка, а може я даремно живу, може неправильно? Адже подивіться, ніхто з мільярдерів не поніс покарання жодного разу. Всі чиновники злочинної банди благополучно роз’їхалися по всьому світу, при чому багато хто виїхав не в Росію, а поїхали до Іспанії, Швейцарії, Великобританії. І живуть там, розкошуючи на свої мільярди, зустрічаючи заходи й сходи на яхтах і в дорогих ресторанах. Ніхто нікого не видав, всі так чи інакше вирішили свої питання, і благополучно живуть. В Україні про них вже забули, а їм тільки цього й треба», – каже Ханін.

«Порошенко, Гонтарева, Ворушилін – на посадці яких по суті вибудувалася передвиборна кампанія… і МВФ, де в фільмі президент відправляв їх далеко-далеко, благополучно існує в районі того ж туманного Альбіону… Але закінчився фільм, включили титри і ми знову залишилися біля розбитого корита», – підсумував він.

Джерело

Загрузка...