“Минув той час, коли боялися”! Мер Черкас зробив потужну заяву! Аваков в шоці!

0

Мер Черкас Анатолій Бондаренко вважає, що ослаблення карантину в місті безпечне, а правоохоронних органів він не боїться.

ПРо це він заявив в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Це – рішення виконкому (про пом’якшення карантинних обмежень з 1 травня – ред.) і передумовою стали нерівні умови, прийняті постановою Кабінету міністрів, коли одним підприємцям на одній групі дозволили працювати, а іншим – не дозволили”, – сказав Бондаренко.

Бондаренко впевнений, що міська влада не порушує правил карантину, а лише забезпечує рівні умови праці всім підприємцям відповідно до Конституції. Зокрема, “поставили в рівні умови невеликий будівельний магазин і великий будівельний гіпермаркет”.

“Тому що я не можу жителям міста пояснити, чому десятки, а то і сотні людей, а то й тисячі перебувають у великому супермаркеті, але вони не можуть зайти в маленький будівельний магазин і купити фарбу. Я не можу пояснити, чому по черкаській набережній люди можуть гуляти в засобах захисту, а парк, який знаходиться поруч, вони не можуть відвідувати”, – сказав міський голова Черкас.

При цьому він вважає, що різкого збільшення хворих на Covid-19 після пом’якшення карантину не буде. Він навів кілька цифр для порівняння. За його словами, в Черкаській області з початку року померло близько 3500 людей: 1500 від інсульту, інфаркту, 700 від онкозахворювань, 38 самогубств, 24 – в ДТП, і, зрозуміло, супутні захворювання, і лише 9 – від коронавірусу.

Крім того, мер Черкас стверджує, що ще до відкриття кримінального провадження за фактом прийняття рішення виконкомом міськради про пом’якшення карантинних обмежень, були дзвінки з “погрозами кримінальних справ особисто мені як міському голові”.

За словами Бондаренка, вже минув той час, коли законослухняні громадяни України боялися правоохоронних органів.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я