На очах у всіх! Гордон і Чорновол влаштували немислиме – просто в студії!

0

Засновник видання «Гордон» Дмитро Гордон під час «Право на владу» сказав, що судитиметься з колишньою журналісткою та народною депутаткою Тетяною Чорновол.

В ефірі «1+1» вони посперечалися через обставини звільнення Маріуполя у 2014 році, під час цієї дискусії Чорновол назвала Гордона «російським агентом».

Дмитро Гордон запитав у колишньої депутатки «Ви хочете сказати, що я агент російський, чи що ви хочете сказати? Скажіть це вголос». Вона відповіла «Так, хочу».

“Ви отримали щойно позов, перше. Друге – позов і я вас засуджу”, – відповів Гордон.

На що Чорновол посміялася і запитала:

– Тобто ви вже з Порошенком судитися не будете, ви будете судитися зі мною?

“Тепер про Порошенка, я ще не закінчив, ви не даєте мені договорити. Ви красива дівчина, але ви говорите багато і не по темі. Тепер я скажу. З приводу Петра Олексійовича. Я з ним не те що не буду судитися, я мрію з ним судитися. Я дуже хочу з ним судитися. Тому вчора, коли адвокат Петра Олексійовича сказав, що він хоче зі мною судитися у мене був один з найщасливіших днів у житті. Посудитися з Петром Олексійовичем на очах у мільйонів”, – заявив Гордон.

“Як же мало людині потрібно для щастя”, – знову перебила Гордона Чорновол.

Далі Гордон згадав, що вчора він записав відеозвернення до Порошенка і закінчив його ласкавою фразою, яку нібито Порошенко говорив Путіну в телефонній розмові – “Жму руку і обіймаю, Петро Олексійович”.

“Хотів сказати і цілую, але думаю я його поцілую в суді і не один раз”, – констатував Гордон.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я