На пенсію в 50 років! Українцям розкрили головна умова для молодих пенсіонерів!

0

В Україні право виходу на пенсію в 50 років мають особи, у яких є діти з інвалідністю, отриманої після 6 років або при народженні, про це повідомляє Politeka.net.

Інформація була взята з видання “Пенсійний кур’єр” № 50 (864) в розділі “Відповіді на питання”.

У ПФУ вказали, що згідно з чинним законодавством, “право на призначення дострокової пенсії за віком мають матері осіб з інвалідністю з дитинства, які виховали їх до шестирічного віку, після досягнення 50 років і при наявності страхового стажу не менше 15 років”. У той же час, пункт 2.18 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій передбачає, що визнання особи інвалідом з дитинства або дитиною-інвалідом засвідчується випискою з акта огляду в МСЕК, медичним висновком, посвідченням одержувача допомоги, довідкою органу, який призначав допомога. Також надається висновок лікарсько-консультаційної комісії, що дитина мала медичні показання для визнання інвалідності до досягнення 6 років, і / або висновок МСЕК про можливе настання інвалідності до 18 років, цей документ називається “висновок про час настання інвалідності”.

Для дострокового виходу на пенсію органам ПФУ потрібно надати перераховані документи з установ охорони здоров’я та органів соціального забезпечення.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я