Нарада у Зеленського по газу! Гончарук пообіцяв розібратися з тарифами!

0

На нараді у президента України Володимира Зеленського представники уряду розбиралися, чому “Нафтогаз” знизив тарифи на газ для населення, але в результаті ціни на комуналку – гарячу воду і центральне опалення – не знизилися. Відео із зустрічі з’явилося на сторінці президента в Facebook, пише Країна.

“Ціни на газ зменшилися, а тарифи – немає. Чому так? Шукаємо шляхи, як знизити ціну і зробити так, щоб за грудень українці отримали менші квитанції за опалення” – написав глава держави і доклав до посту відео з наради.

Відзначимо, що саме відео триває п’ять хвилин і це не просто зйомка з кабінету одним кадром. Відео монтували і намагалися зробити його “кінематографічним”. Перша частина відео чорно-біла, фоном в першій частині грає рок-музика, що звучала в передвиборній кампанії Зе.

У президента нараду, навколо нього зібралося уряд, слово взяв прем’єр-міністр Олексій Гончарук. Він звертається до глави держави на “ти” і говорить про те, що у нього є конкретна пропозиція по тому, як зробити так, щоб ціна на комунальні послуги стала менше.

Гончарук каже про те, що для певних категорій населення ціна на комуналку може стати менше приблизно на 50 відсотків вже наступної зими. Зеленський запитує прем’єра, а що уряд може зробити в цьому році. Відео переривається на заставку з логотипом “Зе президент. Слуга народу”, під час якої команда Зеленського впевненим кроком йде по вулиці під ту ж саму рок-музику. В цілому стиль ролика нагадує відеоблог або короткий серіал.

Заставка закінчується, картинка стає кольоровий, музика з фону пропадає. Починається інформативна частина відео.

У ній президенту пояснюють, що ціна на газ стала нижчою завдяки тому, що уряд домовився з “Нафтогазом” з приводу зниження ціни на газ для населення. Однак, ціна на тарифи не впала, так як уряд за законом не має права знижувати ціну на тарифи до травня 2020 року. Тобто, без змін в закон не можна знизити тариф.

Гончарук пропонує подати законопроект від президента як невідкладний і знизити тарифи вже цієї зими. Однак йому заперечують: потрібно обговорити це з регулятором. український прем’єр обіцяє все це “отхороводіть”. Зеленському обіцяють до кінця дня розібратися в ситуації і кажуть, що якщо все можна зробити так, як вони хочуть, ціна на тариф за гарячу воду і централізоване опалення може впасти на 10-15 відсотків.

Закінчується відео під нотки все тієї ж музики словами президента “Люди повинні отримати платіжку за грудень і там має вже бути зниження”.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяЛисткові кошички з куркою і сиром! Неймовірно смачна та ароматна закуска!
наступна статтяЗеленськuй збирає Майдан, з’явилася еkстрена заява! Перші nодробиці!