Наркотики поштою: СБУ викрила наркотрафік з Європи та Сходу

0

Контрабанду наркотичних засобів та психотропних речовин з Європейського Союзу та Близького Сходу викрила Служба безпеки України в двох південних регіонах.

В Одесі оперативники спецслужби затримали громадянина Молдови, який налагодив поштовий канал контрабандного переміщення психотропів із країн Бенілюксу. «Товар» він збував через спеціалізований інтернет-сайт покупцям з України та своєї країни. Затримали ділка після отримання чергового закордонного відправлення із понад ста пігулками МДМА.

Іншого контрабандиста наркотиків СБУ викрила в Херсоні. Пенсіонер щоквартально отримував від родичів із Близького Сходу відправлення з наркомісткими пігулками. Затримали чоловіка за аналогічних обставин з майже 350 наркомісткими таблетками.

За фактом контрабанди наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів (ч. 1 ст. 305 Кримінального кодексу України) розпочато кримінальні провадження. Одеситу вже оголошено про підозру.

Крім того, завершено досудове розслідування щодо двох організаторів контрабанди кокаїну із країн Бенілюксу, викритих СБУ у червні на Київщині.

– See more at: https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/21/view/6654

Загрузка...