“Настав час попрощатися”: Гончарук щойно ошелешив своєю заявою

0

Український прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що 9 жовтня Кабмін скасує анахронізми у вигляді повністю застарілих функцій Мін’юсту.

Про це він повідомив у Facеbook.

“Зараз в Україні унікальна ситуація: і президент, і голова Верховної Ради, і прем’єр-міністр, – за фахом юристи. Дійшло вже до того, що навіть генеральний прокурор теж юрист”, – зазначив Гончарук.

Також додав, що всі юристи “мають бути зразком ставлення нульової толерантності до корупції”.

“Тож важливо, щоб юристи приділяли більше часу саме суті та якості своїх документів, а не витрачали його на суперечки, як правильно писати: “відповідно до” чи “згідно з”. Уже настав час попрощатися з цією бюрократією”, – зазначив Гончарук.

При цьому Гончарук анонсував, що будуть уніфіковані вимоги до написання юридичних документів. Має бути один стандарт, за яким будуть “звірятись”.

“Уже завтра Кабмін скасує анахронізми у вигляді повністю застарілих функцій Мін’юсту”, – резюмував прем’єр.

Загрузка...
попередня статтяКинули до тюрми таку чудову людину, а ви щей радієте?? Чорновол звинуватила українців в арешті Пашинського
наступна статтяПісля виписки він прuвіз родину в їх невелику квартиру, пішов за nамперсами і не повернувся. Через чотири роки він стояв на колінах перед успішною жінкою