Наступний у відставку! У Зеленського зробили це – міністр все: замінити його, повна зачистка!

0

Перший заступник спікера Верховної Ради Руслан Стефанчук розповів про наміри замінити в уряді одного міністра.

В інтерв’ю “Українській правді” Стефанчук розповів, що за час роботи, вже стало зрозуміло хто є ефективним міністром, а хто ні.

“Не можу сказати точно. Але мені, наприклад, дуже сподобались системність і підхід Михайла Федорова – він знає, що в нього повинно бути і коли. Сподобався підхід Ткаченка – єдине, там все впиралось у фінансування сфери культури. За якістю викладеного матеріалу мені дуже сподобався підхід Авакова – у нього все було настільки структуровано”, – сказав перший заступник спікера Верховної Ради.

Він відзначив, що були і міністри, які сказали, що бачать свої КРІ у виконанні програм, які в них прописані в міністерстві.

Також Стефанчук розповів чи плануються відставки за підсумками роботи “трійок”.

“Заміни деяких міністрів можуть бути, але чи пов’язані вони з “трійками”, не знаю. Тому що до “трійок” все-таки люди готувалися, їхня задача була – продемонструвати свою здатність та системність у плануванні державної політики”, – сказав він.

На запитання чи йдеться про відставку Степанова, Стефанчук відповів так:

“Я вам скажу так: рішення будуть прийняті, але тільки тоді, коли за них проголосують 226 народних депутатів. Я знаю, що принаймні на одну позачергову сесію виносять одного міністра – це буде кандидатура на міністра енергетики як відомо, прем’єр-міністр Денис Шмигаль вніс подання про призначення міністром енергетики віцепрезидента “Енергоатома” Германа Глущенка – ред). Але обговорюється питання щодо заміни одного міністра”, – додав перший заступник спікера.

Однак на питання, про кого йдеться, Стефанчук відповів, що не може повідомити до оприлюднення офіційної інформації і що поки питання обговорюється.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я