Site icon Звістка

Навіть діти таке знають! Вакарчук жорстко зганьбився інтелектом в ефірі!

Інцидент стався в ефірі ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”.

Так, Вакарчук згадав відомі слова:

“Дайте мені точку опори і я переверну світ”, зазначивши, що сказав їх Галілей. Хоча насправді їхній автор – Архімед.

Як відомо, Святослав Вакарчук є автором кандидатської дисертації із теоретичної фізики на тему “Суперсиметрія електронів у магнітному полі”. А фразу Архімеда вивчають у шкільній програмі за 7 клас.

Що цікаво, не тільки це обурило українці. Більш за все, люди проявляють негатив до нардепа і музиканта, через те, що всього через один день після призиву йти на Майдан, Вакарчук різко міняє свою позицію, та стає на захист президента Зеленського.

Вакарчук у ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера, наголосив, що Путін не хоче сильної України.

Зверніть увагу! “Голос” показав свою опозиційність, – експерт про заяву Вакарчука вийти з Мінська

“Путін хоче будь-чого, що ослабило б нас. Чи так, чи інакше. Чи спеціальний статус Донбасу, який Україна не витримає, чи не прийняття позицій президента України та заворушень, які можуть стати наслідком цього”, – каже лідер “Голосу”.  

Тому він пропонує українцям не політизувати процес “Нормандії”, а ще раз сказати президенту, що “ми підтримуємо його бажання відстояти мир на українських умовах”.

“На зустрічі в Парижі навпроти президента Зеленського буде сидіти троє людей…Тобто там буде один ворог і два партнери України. Але там не буде жодного друга. Тому сьогодні наша задача – не політизувати процес “Нормандії”, а ще раз сказати президенту, що ми підтримуємо його бажання відстояти мир на українських умовах. Я в цьому готовий стояти поруч з ним. І весь український народ готовий стояти поруч з ним”, – сказав Вакарчук.

Джерело

Exit mobile version