Назад до Європи: в Україні польські консульства почали знову видавати робочі візи

0

Ще місяць тому українські заробітчани штурмували кордон, прагнучи потрапити додому.

Через пандемії коронавируса в Європі, українські наймані працівники втратили робочі місця. Через місяць, заробітчани знову починають штурмувати український кордон. Тільки тепер уже в інший бік. Перечекавши, пандемію будинку, українці знову пакують валізи до Польщі. пише hyser.com.ua

Як стало відомо, в Україні з 4 травня польські консульства відновлюють видачу робочих віз. Про таке рішення повідомляється на урядовому сайті Польщі. До речі, з 16 березня Польща тимчасово припинила роботу з видачі віз в Україні.

Поляки вирішили повернути українських заробітчан, оскільки сезон польської полуниці виявився під угрозой.Также панічні настрої спостерігаються і у тих польських фермерів, які вирощують на своїх полях спаржу.

Польські полуничні фермери заявили своєму уряду про те, що ранні сорти полуниці вони збирати не зможуть, оскільки при належних 45 працівників, в наявності є всього 3-5. Врятувати врожай польської полуниці можуть тільки заробітчани з України.

Польска полуниця чекає українців.

Крім того, використовувати на полях українців полякам вигідніше, ніж своїх співгромадян. Так, український заробітчанин готовий збирати полуницю за 1,5 злотого (9,8 гривень) за козуб, в той час, як польський працівник за той же козуб вимагає заплатити в 2 рази більше.

Питання зі збором весняного врожаю встав не тільки в Польщі, але також і в інших країнах Європи.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я