Названо найбезпечніше місто! В якому місті українці відчувають себе найбезпечніше!

0

Жителі Хмельницького почуваються безпечніше жителів інших міст України. Про це це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою Рейтинг, опублікованого в понеділок, 9 грудня.

48% опитаних в Хмельницькому відчувають себе в повній безпеці, йдучи додому в темний час доби, ще 20% – скоріше в безпеці.

Найгірше ситуацію з безпекою в своєму місті оцінюють жителі Херсона – повністю в небезпеці або скоріше в небезпеці з настанням темряви відчувають себе 66% опитаних, передає korrespondent.net.

Половина або більше жителів побоюються ходити в темряві в Кропивницького (57%), Полтаві (55%), Запоріжжя (54%), Одесі (52%), Миколаєві (50%).

Найбезпечніші, з точки зору мешканців, міста, крім Хмельницького – Луцьк (65% не бояться ходити вночі), Вінниця (65%), Тернопіль (64%), Чернівці (63%), Івано-Франківськ (61%).

Опитування проводилося з 6 вересня по 10 жовтня 2019 го в 24 містах на вільної території України (Київ і всі облцентрів; в Донецькій області – Маріуполь в Луганській – Сєвєродонецьк) серед 19 200 українців – по 800 в кожному місті, від 18 років і старше. Похибка не вище 3,5%. Дослідження проводилося на кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я