Не більше 5 тисяч! ПриватБанк розкрив деталі максимальної суми поповнення карток!

0

З 28 квітня максимальна сума поповнення банківських карток (крім кредитних) через термінали самообслуговування без ідентифікації клієнта знизиться з 15 тисяч гривень в день до 5 тисяч.

Як передає “Інтерфакс-Україна” з посиланням на прес-службу ПриватБанку, зміни пов’язані зі вступом в силу закону про фінансовий моніторинг.

На грошові перекази з картки на картку (р2р) обмеження не поширюватимуться, оскільки власники карток надали свої дані в банк під час їх оформлення.

“Якщо клієнт проходив ідентифікацію в банку, то додаткова ідентифікація буде не потрібна. Клієнту необхідно буде авторизуватися по карті або номером телефону в дистанційних каналах або пройти верифікацію по карті або телефону у співробітника відділення”, – сказано в повідомленні.

Обмеження для неідентифікованих клієнтів в 5 тисяч гривень також будуть поширюватися на відправку грошових переказів і внесення коштів на депозит, при цьому для здійснення комунальних та податкових платежів, а також для погашення кредитів ідентифікація не потрібна.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я