Не буде цього поки я президент! Зеленський звернувся до відомого олігарха

0

Володимир Зеленський затвердив зміни в закон “Про ринок електричної енергії”, які забороняють імпортувати в Україну електроенергію з Російської Федерації. Про це повідомляє прес-служба президента.

Новий закон встановлює заборону на продаж і постачання електроенергії, яка імпортується з РФ (на основі двосторонніх договорів, а також на внутрішньодобовому ринку).

Однак при цьому уряд має право скасувати заборону для того, щоб уникнути надзвичайної ситуації в об’єднаній енергосистемі України.

Закон встановлює заборону на продаж та/або постачання електричної енергії, імпортованої з Російської Федерації (за двосторонніми договорами та на внутрішньодобовому ринку). Водночас Кабінет Міністрів України має право скасовувати цю заборону на визначений ним термін для уникнення надзвичайної ситуації в об’єднаній енергосистемі України.

Варто зазначити, що нещодавно у фракції “Слуга народу” розпустили одну з 15 неофіційних груп через підпільну роботу на олігарха Ріната Ахметова.

Про це пише Українська правда.

За інформацією видання, в так звану групу бізнесмена Іллі Павлюка входили близько 30-40 депутатів. Серед них – Дмитро Соломчук, родич Максим Павлюк, бізнесмен з Калуша Олег Марусяк, професор політичних наук КНУ Валерій Колюх, який до цього був помічником народних депутатів Володимира Сівковича і Олександра Онищенка, Сергій Бунін, який раніше обирався в Київську обласну раду від Самопомочі та інші.

Відзначається, що 3 грудня Дмитра Соломчука звільнили з посади заступника голови фракції, а групу, яку він офіційно очолював, розпустили. І тепер в Слузі народу не 15, а 14 неофіційних груп.

“Вони спочатку ходили по залу і під’юджували всіх. Мовляв, а що це за закони? Чого ми їх голосуємо? Може там є чийсь інтерес? А якщо є, то чому з нами не діляться?”, – розповідає один з депутатів Слуги народу.

Один з лідерів фракції розповів, що деякі депутати з групи Павлюка зізналися, що працювали в інтересах Ахметова.

Видання пише, що до “розгону” був залучений і сам Володимир Зеленський.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я