Не віддамо свою перемогу! Разумков влупив – просто на церемонії!

0

Дмитро Разумков наголосив, що Україна не повинна і не буде ділити свій внесок у перемозі над нацизмом в Другій світовій війні з іншими державами, зокрема і з Росією.

Глава Верховної Ради нагадав, що Україна зазнала величезних втрат: “і в сенсі економіки, і, головне, людей”. За його словами, немає жодної української сім’ї, яка б не постраждала від Другої світової війни.

“Ми не можемо, не повинні та не будемо віддавати ті перемоги, які були у нашої держави. Ми віддали дуже багато для того, щоб сьогодні могли говорити про 9 травня, як про День перемоги (над нацизмом у Другій світовій війні – ред.). І точно не треба віддавати свою перемогу будь-якій іншій країні – чи то Росії, Білорусі, чи європейським державам”, – сказав спікер парламенту.

Дмитро Разумков також додав, що українці повинні пам’ятати та знати історію, якою б вона не була: “А ті уроки, які вона нам дала, ми повинні добре врахувати та не допускати повторень”.

Зазначимо, що Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, Перший заступник Голови Руслан Стефанчук та голови комітетів Парламенту України взяли участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих у зв’язку з 76-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років та поклали квіти до пам’ятника на могилі Невідомого Солдата.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я