Нефьодов вибухнув заявою про перезапуск митниці! Звільнили майже всіх!

0

Під час запуску Нової митниці, яка розпочала роботу від 8 грудня, було змінено близько 80% всього керівного складу. Про це повідомив голова Державної митної служби Максим Нефьодов.

“У центральному апараті ми змінили близько 80 відсотків всього керівного складу. Це не тільки заступники та директори департаментів, але і більшість керівників середньої і нижньої ланки”, – сказав він.

Загалом, повідомив Нефьодов, змінили 500 старих керівників. Крім того, під час реформи Нової митниці було оновлено близько 40% керівників митних постів.

Максим Нефьодов зазначив, що кадрові чистки в структурі на митниці продовжуються і надалі виявляють корумпованих чиновників з великими статками та дорогими автівками в деклараціях.

За словами головного митника країни, звільнені чиновники декларували такі статки, що вочевидь “їм нічого робити на держслужбі”.

“Ми справді змінили 80% керівництва центрального апарату, майже 40% керівників митних постів і справді рухаємося далі. Звичайно ми почали з найбільш одіозних людей. В них в деклараціях Rolls-Royce, Bently, і так далі. Я щиро сказав, що людям, які настільки успішні в житті, на державній службі робити нічого”, – сказав керівник митниці.

За словами, Нефьодова, всі ці люди намагаються повернути собі свої посади та залишитися за будь-яку ціну.

“Моє завдання боротися з кожним, брати юристів і ходити у суди. Надіюся, більшість таких справ ми виграємо, але якщо навіть не виграємо, у нас є план “Б”. В нас є віддалені митні пости, хай спробують туди доїхати на Rolls-Royce”, – додав він.

Окрім цього вын також розповів, через які регіони в Україну потрапляє найбільше контрабанди.

У нього запитали, чи правда, що найбільше контрабанди йде через Чернівецьку область.

“Найбільша контрабанда точно не може йти через Чернівецьку область, просто зважаючи на кількість пунктів пропуску та стан автодоріг там. Зрозуміло, що найбільша контрабанда є там, де заходить найбільша кількість вантажів, де найбільша кількість пасажирів, де найбільша кількість працює компаній. У першу чергу, це Одеса як основні морські ворота України, і це, звичайно, західний кордон. Це Львів, це Волинь і це Закарпаття”, – сказав Нефьодов.

Він зазначив, що “Чернівецька область знаходиться під особливим контролем”, тому що там протягом багатьох років була “феодально-корупційна вотчина”.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я