”Нeймoвiрнa cхoжicть!”: Мaтiр Дмuтрa Рaзyмкoвa вuявuлacя відомою нaрoднoю aртucткoю Укpaїнu

0

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков нещодавно представив громадськості свою красуню-дружину, прийшовши разом з нею на урочистий прийом з нагоди Дня Незалежності до Маріїнського парку. Відомо, що пара виховує двох дітей.

Батьки Дмитра – досить відомі особистості. Його батько, Олександр Разумков, в 1994-1995 р. був першим помічником президента України Леоніда Кучми, керівником групи помічників і референтів президента. У грудні 1995 року він подав у відставку через конфлікт з главою Адміністрації президента України Дмитром Табачником. Олександр Разумков помер 29 жовтня 1999 року в Києві після важкої невиліковної хвороби.

Мати Дмитра Разумкова – акторка, народна артистка України Наталя Кудря. На даний момент вона працює в Національному академічному театрі імені Лесі Українки. В її творчому доробку також роль у знаменитому мюзиклі “За двома зайцями” разом з Аллою Пугачовою і Максимом Галкіним.1 з 4  

По фотографіям видно, що Дмитро Разумков дуже схожий на свою маму – у них майже однакові усі риси обличчя.

Також відомо, що Дмитро Разумков має рідного по батьку брата – Гліба, який народився у цивільному шлюбі головного редактора “Дзеркало тижня” Юлії Мостової та Олександра Разумкова. Гліба всиновив Анатолій Гриценко, який побрався із Мостовою у 2003 році.

Раніше повідомлялося, що Дмитро Разумков запропонував передати питання призначення Арсена Авакова новому прем’єр-міністру, який і вирішить його долю.

Загрузка...