“Нічим руки зайняти? Пішла б Ківі допомогла”: Королевську застукали в Раді за ганебним заняттям. Зневага до України

0

Нардепа від партії Опозиційна платформа “За життя” Наталію Королевську (№4 у партійному списку, – ред) “застукали” за тим, що можна назвати якщо не наругою над державним гербом України, то вже напевно – проявом до нього зневажливого ставлення.

На Youtube-каналі TVgolosnaroda опублікували зняте в сесійній залі відео, на якому нардеп, мабуть, згадавши шкільні роки, “творчо допрацьовує” герб України, зображений на папці з робочими документами. Політика при цьому абсолютно не бентежить той факт, що в залі Парламенту працюють фото і відеокамери.

Це дуже корисне і напевно достойне нардепа заняття депутат поєднує з листуванням з кимось в мобільному месенджері. У коментарях до відео автори сюжету відзначили, що нардеп “таким чином ще раз продемонструвала своє реальне ставлення до країни та її символів”.

“У Раді одні” трудоголіки”- малюють, сплять і ін ** ат !!! За такі гроші можна і порозважатися !!!!!!” “Чому у владі України ті, хто її ненавидить з усієї сили ???” “Їй навіть наплювати на те, що навколо повно камер, цинізм”, “Нічим руки зайняти? Пішла Ківі допомогла б. А то він, бідний, сам себе задовольняє”, “Гнати з країни таких треба, в кінець оборзіли”, “Цей сепарський обопблок і за життя всіх т *** їй на кол “,” Ну не “ДНР” написала і то добре, а якщо чесно, то сумно від цих виборців “,” Зовсім офонарела ло ** дь луганська! ” “За що таким, як Королевська, платять зарплату”, – пишуть обурені українці.

Втім, така поведінка Королевської – само собою зрозуміла, з огляду на те, що для нардепа і членів її сім’ї найсерйозніші проблеми України – джерело непоганого заробітку. Наприклад, брат нардепа, Костянтин Королевський, веде бізнес в окупованому Криму.

До речі, Костянтин – цікавий персонаж. Ще з 1990-х років він робив непогану кар’єру в уряді Москви. Дослужився до заступника міністра регіонального розвитку Російської Федерації. У 2012 році став фігурантом кримінальної справи про шахрайство, яке зміг “зам’яти”.

А зараз він підприємець, на якого зареєстровано 26 юридичних осіб, і значна їх частина – саме в окупованому Криму. Можливо, це насправді – бізнес російських чиновників і ділків, які не бажають “світитися” на окупованій території.

Тобто, нардеп і близькі до неї люди – з тих, для кого немає нічого святого. І тому патріотизм для них – щось чуже і незрозуміле.

Загрузка...