“Ніколи б не підписав!” Зеленський просто “розмазав” Порошенка у прямому ефірі! “За ним дуже багато гріхів”!

0

Президент України Володимир Зеленський вважає, що не підписував би мінські угоди в такому вигляді, в якому вони перебувають сьогодні.

Коментуючи у ефірі програми “Право на владу” останнє кримінальне провадження проти п’ятого президента Петра Порошенка, чинний гарант Зеленський наголосив, що не має жодного впливу ні на Державне бюро розслідувань, ні на будь-який інший правоохоронний орган. Щоправда, за його словами, він і інші представники чинної влади зустрічаються одного разу в тиждень з усіма правоохоронними органами. На цих зустрічах з’ясовують, що відбувається в Україні та якою є криміногенна ситуація тощо.

Я думаю, що за Петром Порошенком – дуже багато різних гріхів, пов’язаних і з ним самим, і з його оточенням. Мені складно коментувати щодо цієї справи, тому я, скажу відверто, ніколи б не підписав такі умови (мовиться про мінські угоди – 24 канал). Але ми не знаємо, за яких умов підписували саме такий варіант “Мінську”, тому мені дуже складно коментувати, – зауважив Зеленський.

На його думку, підписати мінські угоди було дуже непросто. Тому він робить висновок, що говорити “ніколи” у такій ситуації – недоречно.

“Чи зберіглася образа на Порошенка за його “Зеленський – п’яниця та наркоман” (ці слова Порошенко говорив під час виборчих перегонів? Ні, тому що я – не п’яниця та не наркоман. Були інші речі, були зовсім інші речі”, – додав український президент.

Щодо підписання мінських угод проти Порошенка ДБР відкрило кримінальне провадження 10 грудня. Його було відкрито за заявою одіозного очільника адміністрації президента Януковича Андрія Портнова.

Згідно із поданою заявою, Порошенко досягав домовленостей про відновлення територіальної цілісності України “з представниками окупованих територій Донецької та Луганської областей” усвідомлюючи, що Росія є стороною конфлікту.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я