Ніколи не мийте посуд в гостях. Причини дуже вагомі

0

Після застілля виникає бажання подякувати за частування, та й просто допомогти господарям прибрати брудні тарілки зі столу. Але чому, попри благі наміри, мити прилади в чужому домі — недобра прикмета? Такою допомогою легко злякати удачу і зруйнувати гармонію в родині.

Чому не можна мити посуд у гостях

Вода має властивість накопичувати інформацію, як негативну, так і позитивну. Миття — процес очищення не тільки на матеріальному рівні, але і на енергетичному. Прибираються залишки їжі і частинки біополя тих, хто користувався приладами. Джерело

Коли стороння людина приймається мити тарілки або чашки, вона залишає негативну енергетику (кому подобається возитися з брудною хатнім начинням). Особливо, якщо гість ображений, розсерджений. Та й домoвик, бачачи нехтування господарів до старовинних забобонів, стане влаштовувати капості.

Інші вимиють — нареченого господині заберуть

Окремої згадки заслуговують прикмети про миття посуду, пов’язані з подальшими планами на сімейне життя. Допомагати незаміжній дівчині з полосканням виделок і тарілок не можна. Добра подружка забере собі всіх женихів або, за іншою версією, вимиє їх з дому. В деяких місцях вважають, що пропозиція помити посуд робиться спеціально, щоб нашкодити родині.

Ще одна прикмета, чому не можна допомагати з миттям посуду дівчині. Вважається, що помічниця поклала око на господаря і хоче його забрати. Після допомоги в збиранні зі столу чоловік почне дивитися на сторону — в його сімейне вогнище потрапить чужа енергетика.

Ймовірно, джерела цього марновірства мали виховний характер — застереження юних дам від ліні. Раніше дружину обирали не за покликом серця, а розсудивши, що вона буде добре вести господарство і допомагати чоловікові.

Повір’я діє навпаки, якщо дівчина почала господарювати в житлі парубка — він скоро одружується. Причому не обов’язково, що його нареченою виявиться помічниця.

Помив посуд — передбачив майбутнє

Раніше візитерам ніколи не доручали прибирати зі столу або плескатися в брудній воді у спробах видалити залишки вечері. Це вважалося поганим тоном. Виняток робили для членів сім’ї, які живуть разом.

Спостерігаючи за поведінкою близьких, предки вивели наступну закономірність. Якщо випадковий знайомий, забіг на чай, сам помиє за собою прилади і тарілку — чекайте бiди. В будинку почнуться сварки, добробут постpaждає. Таким способом злі чaклуни наводять псyвання на гроші. Особливо варто задуматися над прикметою, коли гора посуду очищена буквально на очах.

Біля раковини з бажанням допомогти з’явився далекий родич — до подорожі.

Не залишайте немиті тарілки на ніч, бо вони стають шлюзами, через які з сім’ї витікає добробут.

А ось допомагати з посудом в будинку батьків вважається позитивним знаком. Це обіцяє покращення стосунків, порозуміння та гармонію.

Можна вірити в прикмети чи продовжувати полоскати тарілки в гостях без оглядки на забобони, але тільки якщо ваші думки чисті і радісні, щоб допомогу не перетворилася в проблему.

Загрузка...