Нововведення від “ПриватБанку спантеличило мільйони українців! Що сталося!

0

Нещодавно ПриватБанк вирішив за допомогою визначення геопозіції в додатку Приват24 відстежувати переміщення деяких українців. Це торкнеться підприємців, зареєстрованих як ФОП (фізичні особи-підприємці), передають Патріоти України.

Як стало відомо, в кінці 2019 року власники рахунків ФОП отримали від банку нові анкети про проходження верифікації, яка проводиться регулярно. Однак на цей раз в даній процедурі відбулося серйозне зміна – ФОП попросили підписатися під дозволом відстежувати їх геопозіцію.

До слова сказати, верифікація – процедура обов’язкова. В іншому випадку, якщо хтось відмовиться її пройти, будуть блокувати рахунки.

Переміщення даної категорії клієнтів ПриватБанк має намір відстежувати за допомогою свого додатку, і без згоди на отримання геолокації подальше проходження верифікації і користування рахунком неможливе.

Варто сказати, що багато підприємців нововведенням вкрай незадоволені. Вони вважають, що воно – грубий шантаж з боку фінустанови. У свою чергу в Приватбанку заявили, що такі хвилювання даремні. А саме нововведення спрямоване лише на одне – максимально підвищити безпеку платежів.

Прес-секретар ПриватБанку Олег Серга зазначив, що банк такою мірою, перш за все, відсіче спроби шахраїв заволодіти чужими грошима. “Це все потрібно для того, щоб наш антифрод відтинав спроби шахраїв заволодіти коштами клієнтів. Система бачить, що власник рахунку знаходиться зі своїм телефоном, наприклад, в Києві, а його карткою намагаються розрахуватися в Дніпрі”, – підкреслив Серга.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я