Новий вихід в світ Олени Зеленського наробив галасу в Мережі! Неперевершена!

0

Володимир Зеленський вже провів зустріч з президентом Латвії Егілсом Левітсом

У середу, 16 жовтня, президент України Володимир Зеленський відправився з офіційним візитом до Латвії. За традицією главу держави в поїздці супроводжує його дружина, перша леді України – Олена Зеленська.

Як повідомляється на сайті Офісу президента України, в рамках візиту Зеленський вже провів зустріч з президентом Латвії Егілсом Левітсом. Зустріч між президентами відбулася у Ризькому замку – офіційній резиденції президента Латвії.

Крім зустрічі з президентом, у Зеленського також заплановані переговори з прем’єр-міністром Крішьяніс Каріньш і спікером парламенту Інарі Мурнієце. Також президент України в Ризі зустрінеться з представниками української громади в Латвії.

Для дружини президента України Олени Зеленської в Ризі підготовлена ​​культурна програма, зокрема вона вже відвідала Латвійський національний музей мистецтва.

Для свого візиту до Риги перша леді вибрала стриманий сіро-блакитний костюм, що складається з подовженого піджака і широкої спідниці довжиною до середини ікри. До костюму Зеленська підібрала човники в тон.

Варто відзначити, що сіро-блакитний колір є одним з найбільш трендових в цьому році, також широкі довгі спідниці стилісти відносять до наймодніших в осінньо-зимовому сезоні.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяПогода в Україні готує удар! Літо триває, але є велика небезпека!
наступна стаття“Ми даремно прийшли до влади”! У Зеленського приголомшили заявою. Потрібно щось вирішувати!