Нy нiчoгo сoбi пoвoрoт! Боюся вірити в хороше, але якщо це правда, то це найкраща новина за весь тиждень

0

Стало відомо, що Леонід Кучма в Мінську довів до істерики представників Кремля. Він чітко окреслив те, що вимагає українська сторона у частині мінських домовленостей. Але, схоже, що  Росія не очікувала почути аж такі вимоги. Тому у відповідь зробили гучну заяву. Подробиці повідомляє Ліга. Новости.

Під час засідання контактної групи в Мінську Леонід Кучма, який представляє там інтереси України, озвучив ключові моменти безпекового блоку. Українська сторона заявила, що готова виконати політичний блок мінських угод тільки за умови скасування терористичних організацій ЛНР/ДНР. Про це йдеться в комюніке Дарки Оліфер, прес-секретаря українського переговірника Леоніда Кучми.

Для того, щоб процес рушив з місця, Кучма оголосив такі умови: повне припинення вогню; забезпечення доступу спостерігачів ОБСЄ всюди в Україні; виведення з території України збройних формувань іноземних військ і військової техніки; розведення сил і засобів уздовж всієї лінії зіткнення; забезпечення роботи української ЦВК, партій, ЗМІ та іноземних спостерігачів (не вказано, по всій території України, включно з Кримом, чи тільки на вільній і в ОРДЛО, — ред.); повернення Києву контроль над російсько-українським кордоном та інше.

Що стосується розведення військ, то Україна наголосила, що в Кальміусі, Новоазовську, Саханці і Кумачовому мають відвести важке озброєння, техніку російських окупантів і колабораціоністів.

Крім того, в соціально-економічній робочій групі Мінська Україна нагадала про необхідність: виходу ОРДЛО з рублевої зони;  повернення української державної і приватної власності; відновлення сплати податків в український держбюджет в суворій відповідності з українським законодавством.

Російська сторона вже прокоментувала вимоги України. 

“Член комітету СФ з міжнародних справ, Сергій Цеков, назвав такі вимоги “порушенням домовленостей”.

За його словами, якщо Київ озвучив свою офіційну позицію, то “в процесі мирного врегулювання на Донбасі можна ставити крапку”, — йдеться у повідомленні.

Отож, український парламентер, Леонід Кучма, в Мінську довів до істерики представників Кремля. Схоже, що Росія не готова виконати те, що за основу миру взяла Україна. Тому представники від РФ вже заговорили, що мирні переговори щодо Донбасу вже не мають подальших перспектив.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я