Обіцяні 300% від уряду! Вінницькі медики отримали 86 копійок надбавки за боротьбу з кор0навірусом! (Відео)

0

Лікарі з Вінниці через смішні доплати за боротьбу з коронавірусом вийшли на протести. Замість обіцяної потрійної зарплати у квітні медикам доплатили… 86 копійок. Медики відмовляються працювати і вимагають від держави виплатити належні їм за законом гроші, передають Патріоти України.

Через порушені обіцянки лікарі Вінницької районної лікарні влаштували масовий протест. Вони відмовляються далі піддавати себе небезпеці за доплату на 86 копійок і вимагають від головного лікаря і керівництва Вінницької РДА виконання обіцянок президента Зеленського та міністра охорони здоров’я.

“Ми не втекли з цієї “передової”! Не сховали у відпустки або на лікарняні! Покинули своїх дітей, чоловіків і батьків і живемо заради порятунку пацієнтів фактично в лікарні. А нам за квітень кинули на картки по 86 копійок доплати до звичайної ставки. А лікарям по 1,68 грн! Це як? Або пообіцяли в Києві і забули?” – обурювалися працівники лікарні, куди везуть з підозрою на COVID-19 пацієнтів з усього району.

Медперсонал пообіцяв у разі невиконання обіцянок через тиждень знову вийти з вимогами на акцію протесту.

Тим часом в області ще одна проблема. Після першої хвилі звільнення може послідувати і друга, якщо не буде вирішене питання матеріальної мотивації та надійного біозахисту для медиків. Адже кожен п’ятий інфікований серед понад 12 тисяч українців – це медик.

Наприклад, та ж Вінницька ЦРЛ забезпечена персоналом лише на 41%. Про це свідчать дані на сайті уряду. За останніми даними, Вінницька область в антирейтингу за кількістю хворих лікарів. Кожен третій з виявлених в області – медпрацівник.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я