“Одним махом 500”! “Ощадбанк” попереджає про масштабне закриття відділень банку!

0

У банку сподіваються, що їм вдасться перевести клієнтів в онлайн.

В рамках оптимізації фізичної мережі філій Ощадбанк закриє близько 500 своїх відділень в Україні. Таким чином, вже незабаром число відділень Ощадбанку може скоротитися до 1800.

У фінустанові сподіваються, що їм вдасться якомога більше клієнтів перевести в онлайн. Про це повідомила напередодні Нового року глава наглядової ради фінансової установи Байба Апіна в інтерв’ю FinClub.

“Як правило, в тих філіях зі старою бізнес-моделлю, які закриваються, сервісів не дуже багато. У нас зараз 2400 відділень. За планом повинно залишитися близько 1800-2000. При цьому ми акцентуємо на тому, що клієнтам по всій території України будуть доступні всі фінансові сервіси. Як це буде організовано – це інше питання “, – сказала вона.

За словами Апіни, філія є лише одним з видів надання банківських сервісів. “Можна надавати послуги онлайн, можна в партнерстві з ким-небудь”, – підкреслила глава наглядової ради.

Також вона додала, що цей процес не відбувається миттєво і кожна ситуація розглядається індивідуально. Але затягувати з закриттям працюючих за старою моделлю відділень не можна, так як вони негативно впливають на ефективність роботи банку.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я