Одразу після візиту Блінкена! Прозвучала тривожна заява – розпуск Ради. Уже скоро – кадрові перестановки!

0

Український політолог Руслан Бізяєв припустив, що після візиту в Україну держсекретаря США Ентоні Блінкена в країні почнеться політична криза. Експерт допустив достроковий розпуск Верховної Ради.

Руслан Бізяєв зазначив, що поїздка держсекретаря до України матиме довгострокові наслідки.

«В Україні може статися незабаром політична криза. Це може бути наслідком того, що після візиту в Україну Держсекретаря США Е.Блінкена можливі різкі кадрові зміни у виконавчій владі, які приведуть до розпуску Верховної Ради», – вважає політолог.

На його думку, незабаром також можуть статися кадрові перестановки у виконавчій владі. Він не виключає, що главі уряду Денису Шмигалю доведеться піти у відставку, проте нового прем’єр-міністра неможливо буде призначити тривалий час.

Також Бізяєв додав, що системі влади України доведеться підлаштовуватися під різноманітні обставини. Якщо раптом не вдасться виконати один інструмент, владі доведеться виконувати інший.

Нагадаємо, що раніше політолог Кирило Молчанов також допустив розпуск Верховної Ради, проте він підкреслював, що політична криза в Україні може настати цієї осені.

Відзначимо, сам факт візиту державного секретаря США Ентоні Блінкена до Києва був несподіваним. І це після того, як у Кремлі повідомили, що нібито відводять свої війська від українських кордонів.

Візит Блінкена – це перш за все візит солідарності. На підсумковій прес-конференції з Володимиром Зеленським, держсекретар США чітко заявив, що, так, частина військ Росія відвела, але значна їх концентрація залишається на кордоні з Україною. І, за його словами, “Росія має можливості за досить короткий час діяти агресивно, якщо вирішить це робити”.

Зеленський доповнив, що, незважаючи на заяви Кремля, з тимчасово окупованого Криму поки вийшли 3-3,5 тис. російських військових. Тобто, військова загроза з боку РФ не просто зберігається. З наближенням спільних з Білоруссю військових навчань “Захід-2021” вона буде тільки рости. Можливо саме тому Зеленський натякнув, що говорив з Блінкеном про “укладення дуже серйозної двосторонньої угоди” між США і Україною.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я