ОП на ногах – Зеленського зрадили, союз з Гройсманом! Разумков зробив це!

0

Спікер парламенту Дмитро Разумков все більше дистанціюється від Володимира Зеленського та його команди, що сильно нервує ОП, – пише журналіста Світлана Манекіна.

Разумков виявився єдиним членом РНБО, який відмовився підписати санкції проти опозиційних каналів Віктора Медведчука.

А коли Радбез вводив санкції проти колишніх регіоналів, відбираючи в них нагороди і державні регалії, глава ВР взагалі поїхав до Вінниці, де смачно пообідав з колишнім міським головою, екс-прем’єром Володимиром Гройсманом. Примітно, що напередодні Разумков публічно засвітився в суспільстві мера Віталія Кличка – можна зробити висновок, що він явно, консолідує навколо себе місцеві еліти.

У політикумі все голосніше говорять про те, що спікер Разумков, екс-прем’єр Гройсман і мер Кличко ведуть діалог про створення спільного політпроекту. Конструкція ще на рівні домовленостей. По лідеру нічого не ясно. Якщо Кличко і Гройсман працюють на одному «проукраїнському полі», яке і так перевантажене кандидатами, то Разумков тяжіє до електорату півночі, сходу і півдня.

В цілому ж, Гройсман та Разумков говорять про стратегію, згідно з якою перший йде в президенти, а другий – в прем’єри. Де тут Кличко, поки що незрозуміло. Можливо, «Удар» може стати ядром парламентського проекту, адже у колишнього глави Кабміну і нинішнього глави ВР сильної власної партії немає. Те, що Гройсман називає партією «Сильна Україна», існує тільки в звітах його піарників.

У телеграм-канал «Таємниці Банкової» також відзначили відсутність спікера ВР під час недавнього РНБО.

«У цій історії зрозуміло все. Разумков продовжує намагатися всидіти на двох стільцях. Але є тут і частка помилки. Під час засідань РНБО, де Зеленський, Данілов і компанія розбираються з важливими питаннями протистояння Росії, спікер поїхав до Вінниці за власними політичними справами. Такі помилки можуть коштувати йому політичного майбутнього, якщо в один момент у Зеленського вирішать вчинити, як Порошенко з Яценюком », – зазначають у телеграм-каналі.

Нагадаємо, що в 2016-му році зі ставлеником Заходу Яценюком, зміцнілий президент Порошенко розібрався швидко і без викрутасів: депутат БПП Олег Барна просто стягнув прем’єра за ноги з трибуни парламенту, де той намагався відзвітувати про діяльність уряду. Не виключено, що «слуги народу» можуть також вчинити і з Разумковим.

У свою чергу блогер Сергій Іванов відзначає, що Дмитро Разумков почав доволі небезпечну для країни гру. Далі прямим текстом:

Спікер Разумков демонструє аномальну для павичів верткість, намагаючись уникнути участі в ухваленні будь-яких державних рішень, які передбачають наявність яєць. Ця поведінка – не стільки далекоглядність, скільки саботаж або боягузтво.

Минулого разу він саботує рішення про закриття проросійських каналів, цього – просто уникає засідання РНБО, де розглядаються дуже важливі питання по Криму та застосування санкцій щодо осіб, яких спікер, напевно, пам‘ятає ще по часах «Молодых регионов».

Замість РНБО Разумков вигадує собі відрядження до Вінниці, де відвідує засідання облради, дуже важливий у масштабах його посади захід. З іншого боку, треба ж якось прикривати таємні перемовини з Гройсманом, які він веде з метою створення нової політичної сили у форматі Кличко-Гройсман-Разумков.

Інакше кажучи, Разумков показує, що йому чхати на все, крім власної політичної кар‘єри, і це дуже небезпечно для країни.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я