Опублікований графік роботи банків в новорічні свята!

0

Національний банк України визначив регламент роботи банків на Новий рік 2020.

Як повідомляють Факти ICTV, в звичайному режимі банківські установи будуть працювати 3 і 8 січня, а ось в інші дні можливі зміни, передає hvylya.net.

Повідомляється, що 25 грудня, в день, коли християни західного обряду святкують Різдво, банки працювати не будуть, а ось 26 і 27 грудня банківський день системи електронних платежів буде продовжений на 2 години.

В суботу 28 грудня платежі через СЕП будуть здійснюватися тільки до 13:00 і тільки між банками одного юридичної особи. Також 28 грудня буде проводитися платежі в НБУ і органи Державної казначейської служби. Кінець банківського дня – 15:00.

У період з 29 грудня по 1 січня банки працювати не будуть, а 2 грудня фінустанови будуть проводити роботи, пов’язані з початком нового звітного року. Обслуговування клієнтів в ці дні проводитися не буде.

3 і 8 січня банківська система і СЕП працюватимуть в звичайному режимі, а з 4 по 7 січня – вихідні.

Робочий день СЕП з понеділка 6 січня за рішенням НБУ переноситься на суботу 11 січня. Відповідно банківська система і СЕП буде працювати в звичайному режимі з 8 по 11 січня.

На період з 28 грудня 2019 по 7 січня 2020 року встановлено курс гривні, зафіксований 27 грудня 2019 року.

У НБУ відзначили, що всі українські банки в період новорічних свят повинні забезпечити безперебійну роботу банкоматів і своєчасне підкріплення їх готівкою.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я