Павло Бондаренко: “Тут мене спитали, чому я фанат Порошенка. Адже “барига”, “Ліпецька фабрика”, “збагачення у 86 разів”, “брата загриз нacмерть”, “свинарчуки” тощо… Відповім.”

0

Тут мене спитали, чому я фанат Порошенка. Адже “барига”, “Ліпецька фабрика”, “збагачення у 86 разів”, “брата загриз насмерть”, “свинарчуки” тощо… Відповім. Я нічиїм фанатом ніколи не був, навіть Андрія Шевченка в пору розквіту його футбольного таланту. Але прихильником Порошенка залишаюся досі. Дайте поясню чому.

Є (вірніше, був) один феномен. у 2014-2019 роках в Україну заходили круті інвестиції. Країна у війні, а в неї інвестували більше, ніж за часів “міцних господарників” Кучми, Тимошенко, Януковича. Гроші люблять тишу. У країну, яка знаходиться в стані війни та ще з таким противником, ніхто не інвестує. В Україну – вкладали. І це нонсенс.

Зрозуміло, що чимдалі на схід України, тим меншими були інвестиції, але повторюся – навіть це є дивом, бо у нестабільні країни (а тим більше ті, що воюють) не інвестують. Гроші люблять тишу.

І от, “клятого баригу” скинули. І прийшов до влади “простий хлопець” (з капіталом у 35 мільйонів доларів), який, у мріях 73% відсотків мав зробити так, щоб працювати взагалі не треба було б, а зарплати щоб як в Німеччині. Але щось пішло не так. І інвестиції впали у рази. Вірніше, скажемо чесно – в Україну взагалі припинили інвестувати. Хіба що спекулянти на валютну біржу.

Що ж змінилося? А ви подумайте. Я навесні 2019 року переконував і пояснював: Україна лише офіційно витрачає на оборону 5% ВНП. З урахуванням волонтерства – більше. Країна, яка витрачає на оборону понад 5% ВНП приречена. Її економіка приречена. Це економічна наука так каже.

Ми трималися за рахунок іноземних “дешевих” кредитів, фінансової допомоги та інвестицій. Які “заходили” персонально “під Пороха” – подобається це комусь чи ні. Не під Гройсмана. Не під Луценка. Не під Парубія і навіть не під Турчинова. Під По-ро-шен-ка.

А зараз чомусь не “заходять”, попри те,що при владі “хороші хлопці”. За невеликими винятками. Незважаючи на те, що зараз “всеосяжне перемир’я”.

“Барига” Порошенко нібито крав і збагачувався у “вісімдесят шість разів”, але вистачало і на “Пакунки малюка”, і на сучасне харчування армії, і на розробку та закупівлю систем озброєння, і на підвищення пенсій, і на з`йомки кінофільмів.

Зараз нібито ніхто не краде (ага!), а гроші кудись поділися.

І, може, інвестори притримали свої грошики після того, як Зеленський оголосив, що “генпрокурор його людина” та у неприродній спосіб зґвалтував Конституцію? І після того, як стало відомо, що ремонт доріг обходиться у 2,5 разів дорожче, ніж за часів “бариг” і до цієї почесної місії допущено лише 6 компаній “ахкакіхлюдєй”. Як вважаєте?

Зрозуміло одне: при Порошенко інвестиції були. Зараз немає. Як людина розумна, я мушу ставити на Порошенка. Не на Зе, не на Бойка з Медведчуком і не на Юлю. Це звичайний здоровий глузд.

Можете завалити мене стандартними коментами з ольгінських методичок, але залишуся при своєму. Аж допоки не побачу більш корисну для Україні фігуру. Поки що, на жаль, не бачу…

Павло Бондаренко

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я