Пенсії з 1 січня! Як зміниться мінімальний розмір пенсії за віком!

0

З 1 січня 2020 року збільшиться мінімальний розмір пенсій для осіб, які досягли 65 років і мають тривалий страховий стаж, передає Апостроф.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

“Законом України” Про Державний бюджет України на 2020 рік “передбачено зростання мінімальної заробітної плати в 2020 році до рівня 4723 грн. У зв’язку з цим, з 1 січня 2020 року перераховано мінімальний розмір пенсійних виплат для непрацюючих пенсіонерів, які досягли віку 65 років і мають страховий стаж не менше 30 років для жінок і 35 років для чоловіків “, – йдеться в повідомленні.

Як зміниться мінімальний розмір пенсії за віком:

розмір пенсії за віком, встановлений для зазначеної вище категорії осіб в розмірі 40 відсотків від нової величини мінімальної заробітної плати, з 1 січня 2020 року збільшиться до 1889,20 грн;
перерахунок пенсій буде здійснюватися автоматизованим способом за матеріалами пенсійних справ.
Для працюючих пенсіонерів перерахунок пенсій з використанням нового показника мінімальної заробітної плати здійснюється після звільнення з роботи або припинення ними підприємницької діяльності.

Пенсіонерам, які досягнуть 65-річного віку в 2020 році, такі перерахунки будуть проводитися з дня досягнення відповідного віку при наявності у них необхідного страхового стажу.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я