Пенсіонерів очікують нові виплати! Заява ПФУ!

0

Не так давно в Україні пройшла процедура індексації пенсій. В результаті у більшості громадян виплати стали більше. Тепер представники ПФУ зробили важливу заяву про липневих пенсії.

Така інформація з’явилася на офіційній сторінці Пенсійного фонду України в соціальній мережі. Представники ПФУ повідомили про те, що вже 17 липня продовжилося фінансування виплат українцям, згідно з раніше затвердженим графіком. Відомо, що 17 липня на ці потреби було перераховано 3,5 мільярда гривень. Варто відзначити, що якщо враховувати всі нарахування з самого початку поточного місяця, то на пенсії українцям вже перерахували 29,5 мільярдів гривень.

У Пенсійному фонді України позначили, що ця сума становить 72,2 відсотка від суми, яка повинна бути перерахована після закінчення поточного місяця. Обов’язково підпишись на нашу канал в Telegram, щоб не пропустити найцікавіше Важливо підкреслити, що кожному пенсіонеру виплата приходить в різні дати. Зазвичай графік обмовляється ще в момент нарахування виплат громадянину. Забирають свої кошти українці декількома способами. У більшості пенсіонерів є особисті карти, так що вони можуть отримувати пенсії прямо на них.

Якщо ж особистої карти у громадянина немає, що виплата приходить безпосередньо в готівковому вигляді на відділення «Укрпошти». До слова, під час карантину багато пенсіонерів отримували свої виплати з рук кур’єрів. Так в ПФУ закликали громадян не виходити з дому без вагомої причини, і не піддавати своє здоров’я на небезпеку.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяУкраїнців чекають погодні “гойдалки”! З’явився прогноз до кінця літа!
наступна статтяРятувальники попередили про загрозу нових повеней на заході України! Що потрібно знати!