Перепис населення в Україні! Про що питатимуть!

0

На заплановану в грудні 2020 року всеукраїнський перепис населення витратять 3,4 мільярда гривень. Українцям поставлять близько 10 питань, повідомляє “Українська правда”.

За даними Державної служби статистики, з держбюджету-2020 на проведення всеукраїнського перепису населення буде виділено 3, 431 млрд грн. Найбільше грошей піде на оплату праці переписувачів (1,322 млрд грн) і на комп’ютерне обладнання (1,543 млрд грн).

Опитувати українців будуть 100 тисяч переписувачів, з цією метою вони будуть використовувати планшети.

За даними Держстатистики і Мін’юсту, українців питатимуть, зокрема, про національність і мову (рідному, а також іншими мовами, якими володіє респондент), про утворення, про сім’ю (її складі, про те офіційний шлюб або цивільний, або респонденти розведені) , про розмір житлоплощі і її благоустрій, а також про трудову міграцію і ринку праці.

Опитування триватиме приблизно три тижні – з 3 по 23 грудня 2020 року. Для опрацювання інформації знадобиться не менше півроку. Обробка і систематизація даних обійдеться приблизно в 122 мільйони гривень, ці витрати будуть закладені до держбюджету наступних двох років.

Джерело

Загрузка...