Перший шар термічного одягу: гід по термобілизні

0

Якщо ви збираєтеся на зимовий спортивний відпочинок або ваша діяльність пов’язана з тривалим перебуванням на вулиці, пошуки ідеального зимового екіпірування слід розпочинати з вибору термобілизни. Завдяки нашому гіду з термобілизни ви зробите правильний вибір.

Функції термобілизни

Термобілизна – це перший шар вашої зимової екіпіровки, покликаний максимально зберігати тепло в будь-яких умовах. Воно знаходиться у безпосередньому контакті зі шкірою і виконує такі функції:
Підтримує бездоганну температуру. Термоодяг щільно прилягає до шкіри і гарантує, що тепло, яке виділяється вашим тілом, не буде втрачено. Чим товстіший матеріал, тим більше повітря він затримує і тим тепліше.
Добре відводить піт. Термобілизна призначена також для швидкого відведення поту. Чим тонша спідня білизна і ближче до тіла, тим швидше вона відводить піт.
Швидко сохне. Недостатньо, щоб термобілизна була поглинаючою. Його роль у тому, щоб тіло залишалося сухим протягом дня. Воно відводить піт та вологу від шкіри до зовнішніх шарів для подальшого випаровування.

63c04ee230027.jpg

Матеріал

Важливо знайти термоодяг, адаптований до вашої діяльності. Для ранкової пробіжки не підходить товста термобілизна, яка виключно ізолює, а для зимового спортивного відпочинку не годиться тонкий нижній одяг, який тільки відводить піт. Ось чому важливо орієнтуватися на матеріал нижньої білизни. Рекомендується вибирати такий, що є одночасно теплим і дихаючим.
Вовна мериноса
Натуральна вовна регулює температуру та зберігає тепло навіть у сиру погоду. Цей тип волокна має природні антибактеріальні властивості і тому не вбирає неприємних запахів. Важливо лише регулярно провітрювати такий одяг. Мінусом такої термобілизни є висока ціна, недовговічність та примхливість у догляді. Вироби із мериносової вовни потрібно прати спеціальними миючими засобами та при низькій температурі.

Фліс

Якщо вам не потрібно докладати великих зусиль, наприклад, на полюванні рано-вранці, то краще вибрати термобілизну з флісу. Перевага в тому, що цей недорогий матеріал добре зберігає тепло в моменти бездіяльності.
Синтетика
Синтетичні волокна, такі як поліестер та акрил є матеріалами, які зберігають тепло та дуже швидко сохнуть. Для активного дня можна вибрати термобілизну менш теплу, але досить дихаючу, щоб залишатися сухою в будь-якій ситуації.
Синтетика недорога за ціною та ідеальна для інтенсивних навантажень, тому що швидко відводить вологу, гарантуючи сухість тілу. Однак запах поту на синтетичній термобілизні з’являється швидше, тому його варто прати після кожного використання.

Де купити якісну та недорогу термобілизну в Україні?

Каталог інтернет-магазину Menbox містить великий асортимент сучасних комплектів термобілизни для чоловіків. Ціна виробу залежить від бренду, складу тканини, фасону. Ми пропонуємо стильні термопідштаники та термокофти, які забезпечать вам комфортне самопочуття у будь-яку погоду. Відкрийте для себе світ якісної спідньої білизни для чоловіків від Menbox!

Загрузка...