Під час візиту! Блінкен влупив – жорсткі попередження Росії!

0

Держсекретар США Ентоні Блінкен під час візиту до Києва зробив низку політичних жестів, щоб продемонструвати, що Штати не залишать Україну сам на сам з російською агресією.

Про це розповів в ефірі програми “Сьогодні Ввечері” на телеканалі “Україна 24” російський політолог Андрій Піонтковський.

“Блінкен підтвердив ті попередження, які зроблені офіційно Росії, яку ціну вона заплатить за розширення агресії. Блінкен зробив знакові політичні жести не тільки на переговорах – відвідування Стіни пам’яті, зустріч з парламентськими фракціями, митрополитом Епіфанієм. Все це було демонстрацією глибокої заглибленості американського керівництва в українську проблематику і рішучості захистити Україну від російської агресії”, – пояснив він.

Політолог також розповів, що означають слова президента РФ Володимира Путіна про те, що організатори провокацій проти Росії “пошкодують про скоєне так, як давно вже ні про що не шкодували”.

“Це та риторика, до якої він звик у своєму пацанському дитинстві в бандитському Петербурзі. Він звик погрожувати інтелігентним хлопчикам з хороших сімей, що от він фінку вийме, їм покаже. Власне, масштаб його особистості відтоді не змінився. Він погрожує, але американці не бояться його погроз. Не секрет, що ті економічні заходи, які вони застосують у разі агресії – відключення від SWIFT, нафтова і газова блокада, арешт активів, “російського трильйона”, що знаходиться в юрисдикції США – ось це буде дійсно те, про що кремлівські вожді пошкодують так, як вони раніше не шкодували”, – зазначив Піонтковський.

Нагадаємо, 6 травня державний секретар США Ентоні Блінкен відвідав Україну з офіційним візитом. Він провів зустрічі з представниками української влади, зокрема, Президентом Володимиром Зеленським, народними депутатами, міністром закордонних справ Дмитром Кулебою. Також Блінкен зустрівся з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем, іншими офіційними особами і представниками українського громадянського суспільства.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я