Під час виступу! Міністр терміново звернувся, їх вдалося – змісили піти!

0

Підтримка України міжнародною спільнотою спонукала країну-агресора Росію перестати “брязкати зброєю”. Проте її військові сили досі перебувають поблизу українських кордонів, що становить небезпеку.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. Думкою він поділився на Всеукраїнському форумі “Україна 30. Безпека країни” у Києві 11 травня.

“Вважаю, що за останній місяць усі ми побачили, як працює стримування на практиці, і хочу подякувати партнерам України за те, що вони нас вчасно почули, зробили свій дуже вагомий внесок у те, щоб Росія перестала гучно “брязкати зброєю”, – зазначив глава МЗС.

Чиновник наголоси, що це поки єдине, що вдалося змінити, адже “РФ залишається і на кордоні, і на окупованих територіях”. Однак, глава МЗС не вилючає можливість відновлення подібних дій зі сторони країни-агресорки.

Водночас Кулеба додав, що в майбутньому світ буде дуже волатильним (непередбачуваним). Тому, на його думку, функція стримування стане дуже важливою.

“Ми знаємо, як стримувати ворога. Ми знаємо, як будувати альянси. Ми маємо в цьому успіхи і будемо продовжувати це робити”, – наголосив міністр.

Зазначимо, що виступаючи на цьому форумі, президент Володимир Зеленський заявив, що ескалація з боку Росії на українських кордонах уже припинилася, але раніше була ймовірність повномасштабного вторгнення. Адже в окупованому Криму та поблизу кордонів країни спостерігалася велика кількість військ РФ.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я