Пільги на комуналку по-новому! Кому не пощастило!

0

Пільги на ЖКГ в Україні видаватимуть по-новому. Нововведення набуло чинності ще 1 жовтня, проте відбилася в платіжках за комунальні послуги тільки зараз. У Києві, наприклад, тільки “Київводоканал” забрав пільгу і направив одержувачів пільг в Управління праці та соціального захисту. Там одержувачі пільг зможуть переоформляти і вирішувати, як монетизувати допомогу. Про це розповіли в “Київводоканалі”, передає STYLER.

Як повідомляється, верифікацію проводитимуть в січні 2020 року, але за фактом вже зараз деякі компанії, які не інформуючи користувачів, це роблять. В “Київводоканалі” одержувачам пільг доведеться звертатися в Управління праці та соціального захисту, щоб повернути отриману допомогу. Після переоформлення користувач зможе отримувати грошову допомогу від держави у вигляді “живих” готівки, або на карту. У платіжках пільга відображатися більше не буде.

Інші компанії – “YASNO” (Київські енергетичні послуги) і “Кіевгазенерджі” продовжують надавати пільгу, нікуди звертатися не потрібно.

Інформування користувачів на сайті “Київводоканалу” з’явилося тільки в кінці листопада. У платіжках, які в листопаді (плата за жовтень), компанія також інформувала абонентів.

“Інформуємо, що для пільгових категорій населення з жовтня 2019 року нарахування за надані послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення проводяться в повному обсязі без урахування знижки, яка надавалася на оплату житлово-комунальних послуг. З 1 жовтня 2019 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №373 від 17 квітня 2019 року “Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послугу грошовій формі” стартувала монетизація пільг на оплату житлово-комунальних их послуг. У разі виникнення питань щодо надання пільги необхідно звертатися до районних управлінь праці та соціального захисту населення “, – вказали на сайті компанії.

Зміни в сумах на платіжках відбилося у екс-одержувачів пільг на квитанціях за листопад 2019 року.

Серед інших особливостей отримання пільг – “Київводоканал” розраховує пільгу залежно від кількості пільговиків, які зареєстровані за адресою. Якщо в будинку зареєстровано вісім чоловік, а п’ятеро з них є пільговиками, то знижка буде розраховуватися тільки на членів багатодітної сім’ї.

Варто також відзначити, що багатодітні сім’ї (три і більше дітей) отримують пільгу 50% від газових компаній, за електроенергію платять по 0,9 грн за кВт незалежно від обсягу потреблений.

Тепер споживачі “Київводоканалу”, які одержували пільги, повинні будуть проходити верифікацію заново і вибирати для себе найбільш комфортний спосіб отримання допомоги від держави.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я