План виходу з карантину! У Зеленського розповіли про інтервали!

0

Карантин в Україні буде продовжено до моменту, поки не пройде пік захворюваності коронавірусів.

Про це в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” на каналі “Україна” розповів радник президента з економічних питань Олег Устенко, передає Апостроф.

За його словами, в Офісі президента розуміють ситуацію і називають її керованою.

“Ми знаходимося в дуже тяжкій ситуації. У президента країни, у його офісу є чітке розуміння того, як повинна рухатися ситуація. Ситуація керована і це не катастрофа. Питання як виходити з кризи. Зрозумійте, це не просто коронакрізіс, це економічна криза. Українська економіка в базовому сценарії, який представляє Кабмін – мінус 5% на цей рік “, – заявив Устенко.

Також Устенко зазначив, що половина заробітчан, які повернулися під час пандемії COVID-19, вже не зможуть працювати за межами країни. Тому при виході з карантину найбільш важливим стане відновлення роботи малого і середнього бізнесу, який допоможе перемогти безробіття.

“Перше: ми знаходимося в періоді карантину. Він довго триматися не може, це теж очевидно тому що ми – слабка економіка … Малий і середній бізнес зараз важливий не тому, що це доходи до держбюджету. Малий бізнес – це робочі місця. Ось чому в логіці президента рух буде йти в такий спосіб. Як тільки країна піднімається на пік і ми починаємо спускатися (по захворюваності, – “Апостроф”) моментально йдуть заходи послаблення. Чи не для того, щоб відновити економічне зростання, а повернути країну на відновну траєкторію “, – сказав рада ик президента.

Він стверджує, що влада тримає карантин до піку, а після того, як пік буде пройдено – почнуться заходи пом’якшення.

“Кожна міра пом’якшення буде йти з проміжком в 5-14 днів, щоб не пішла вгору знову захворюваність і не розрахуватися життями людей; 5-14 днів – пом’якшення, якщо все нормально – подальше пом’якшення”, – резюмував Устенко.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я