Почався перепис населення! Як це буде проходити!

0

Державна служба статистики проведе пробний перепис населення в частині Оболонського району Києва і в Пісківське об’єднаної територіальної громади Бородянського району Київської області 1-26 грудня.

Про це йдеться в повідомленні Держстату, передають Українські Новини.

У повідомленні наголошується, що пробний перепис не ставить завданням визначити кількість населення в обраних територіях, її метою є апробація програми, переписного інструментарію, застосування інноваційних технологій; визначення методів, основних організаційних заходів, оптимальних дат, тривалості проведення перепису; визначення концепції технології обробки даних і механізмів взаємодії органів статистики з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Під час пробного перепису в кожному приміщенні запишуть всіх громадян, які за станом на 00:00 годин 1 грудня 2019 року проживали в ньому, включаючи тимчасово проживаючих.

З числа тих, які постійно проживають, запишуть також тимчасово відсутніх.

Громадянам, які підлягають перепису, пропонується взяти участь в ній одним з трьох можливих способів:

1-10 грудня (Інтернет-раунд) самостійно заповнити анкету (переписний лист) на спеціальному порталі в мережі Інтернет (потрібно мати електронний підпис);
або 14-23 грудня надати відповіді переписувачі, який відвідає приміщення, і заповнити анкету (переписний лист) на планшеті;
або 14-23 грудня прийти в переписний відділ або інструкторський ділянку і дати відповіді на питання анкети (переписного листа) тимчасового переписного персоналу.
Контрольний обхід окремих приміщень відбудеться 24-26 грудня.

Пробний перепис населення в 2019 році – це підготовчий етап до проведення Всеукраїнського перепису населення в 2020 році.

Джерело

Загрузка...