Подія, на яку чекали 6 років! США починають вливати в Україну мільярди, отримавши впевненість в Зеленському

0

Сполучені Штати Америки впевнені в тому, що пан Зеленський і його команда дійсно зацікавлені в успіху своєї країни і справді мають намір подолати корупцію в Україні. В Україні починають вливати мільярди!

Цього України чекала більше ніж 6 років.

Адміністрація президента США Дональда Трампа збирається в 2020 році скоротити фінансування НАТО і за ці гроші збільшити допомогу особисто Україні.

Джерело:  телеканал  CNN .

Деталі:  В даний момент США вносять 22% коштів від загального бюджету НАТО, але в наступному році хочуть скоротити суму до 16%. Білий дім очікує, що інші країни НАТО покриють дефіцит, що утворився.

За даними телеканалу, США направлять кошти, які зекономлять, на підтримку України. З 2020 року Україна отримає довгоочікувану підтримку в економічному і військовому плані. Йдеться про десятки мільярдів доларів в рік безповоротної допомоги в економічному і військовому плані.

Відомо, що таке рішення було прийнято після зустрічі пана Трампа і пана Зеленського. На закритій зустрічі президент США повідомив президенту України, що у США є такі наміри і запитав, чи готовий пан Зеленський виправдати довіру партнерів?

Пане президенте Укріани відповів, що довіру партнерів буде виправдано в повній мірі.

Раніше повідомлялося, що економічна і військова допомога США була на вкрай низькому рівні через неймовірну корупцію в Україні

Загрузка...