Погода на вихідні! Що чекає українців!

0

На вихідних в Україні очікуються дощі і мокрий сніг. Про це свідчать дані Укргідрометцентру, опубліковані в п’ятницю, 13 грудня.

У суботу, 14 грудня, опади прогнозують по всій країні, крім Вінницької та Житомирської областей. На заході дощі, а на сході дощі з мокрим снігом. У східних регіонах температура повітря вдень сягатиме + 4 … + 7 градусів, а вночі -1 … + 4. На півночі амплітуда температури складе +2 … + 6 днем ​​і -1 … + 3 вночі. На заході вдень повітря прогріється до +5 … + 8, а вночі до 0 … + 3. У центрі середня денна температура складе + 5 … + 8, а вночі + 1 … + 3. На півдні вдень + 9 … + 11, вночі + 3 … + 6. У Києві в цей день дощ і мокрий сніг. Температура вдень коливатиметься в межах + 2 … + 4, а вночі -1 … + 1, передає korrespondent.net.

У неділю, 15 грудня, на заході і частині південних областей буде сухо і сонячно, в решті регіонів країни продовжить йти дощ. На заході денна температура складе + 5 … + 8, а вночі 0 … + 3. У центрі, незважаючи на опади, повітря вдень прогріється до +5 … + 8, а вночі до + 1 … + 3. На півдні амплітуда температур вдень складе +9 … + 12, а вночі + 3 … + 6. На сході + 4 … + 7 днем ​​і + 2 … + 4 вночі. На півночі температура вдень коливатиметься в межах + 3 … + 7, а вночі + 2 … + 4. У Києві в цей день дощитиме. Денна температура складе + 5 … + 7, а нічна + 2 … + 4.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я