Погода з січня по листопад! Українцям дали прогноз на 2020 рік!

0

У 2020 році в Україні очікує холодна зима, рання відлига і тепле літо.

Про це розповіли народні синоптики в коментарі для “Фактів”.

Так, згідно з їхніми прогнозами, справжні зимові морози прийдуть в Україну на початку січня і протримаються до його завершення. Відзначається, що з 5 січня температура знизиться до 12-13 градусів, до 15 числа буде близько -15, а до 23 січня – до -20. Після цього можлива відлига, яка завершиться в перших числах лютого, і в країну знову прийдуть морози, тепер з сильними снігопадами. Лютий, за словами синоптиків, буде “дуже суворим”.

«Температура в цей період буде плюсовою – як вдень, так і вночі, – каже Деркач – Надалі також буде спостерігатися нетипово тепла для зими погода, іноді вона буде супроводжуватися опадами. Тільки в День святого Миколая (19 грудня. – Авт.) Стовпчики термометрів трохи опустяться. Спочатку буде морозити ночами, а потім і вдень, також можливий сніг. Це похолодання протримається до Нового року ».

За словами іншого народного синоптика, Леоніда Горбаня, нинішня зима не буде такою суворою, як прогнозували раніше: «У грудні будуть два періоди хороших снігопадів: з 22-го по 24-е і з 27-го по 29 грудня. Сніг не розтане до Нового року, а перед самим святом ночами стовпчики термометрів показуватимуть 4-6 морозу, не більше. Так що на Новий рік у нас будуть і сніг, і морозець. На Різдво (7 січня. – Авт.) Температура опуститься ще нижче: вдень буде від 6 до 8 градусів морозу, а вночі очікується мінус 12-13 градусів ».

Також було дано прогноз і на весну – так, за відомостями фахівців, відлига настане в середині березня, а відчутно потеплішає в середині квітня.

Народні синоптики стверджують, що літо в 2020 році буде теплим, а осінь – холодної та сирої. Перші морози-2020 можливі вже жовтні і листопаді.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я